Hodnocení produktu
Vlastimil Válek
|- Luxusní. pevný, dřevěný deštník, dokonalé zpracovaný, v dešti drží i za větru. Bez automatiky. Dokonalá klasika
Luxusní pánský skládací (manuální) holový dřevěný deštník.
Vysoce cenný, tkaný, elegantní deštník.
Exkluzivní skládací Doppler dřevěná konstrukce.
Deštník má dřevěnou špičku.
Doppler Manufaktur - luxusní kolekce 100% ručně v Rakousku vyráběných deštníku značky Doppler. Kolekce vyniká špičkových precizním zpracováním s použitím kvalitních materiálů. Kolekce "Manufaktur" nabízí svým zákazníkům něco zcela odlišného a unikátního.
| Průměr střechy: | 115 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 94 cm |
| Hmotnost: | 626 g |
| Počet paprsků: | 10 |
| Otevírání: | manuální |
| Barva: | pánský vzor |
| Větruodolnost: | ano |
| Materiál konstrukce: | ocel/sklolaminát |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 5 let |
| Kód zboží: | 22335-56/14 |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno