Hodnocení produktu
Jana Š.
|- dáždnik má elegantný dizajn a praktické ovládanie
- internetový obchod je prehľadný, rýchle vybavenie objednávky
- žiadne som nezistila
Pánský elegantní plně-automatický deštník, který je opatřen reflexními prvky pro bezpečnou chůzi ve tmě.
Vystřelení i sestřelení deštníku pomocí 1 tlačítka.
Potah deštníku vyroben z kvalitní lehké polyesterové rychleschnoucí látky v tmavě modrém vzoru.
Deštník odolný větru - testován ve větrném tunelu o síle větru až 140 km/h.
Velice kvalitní zpracování. Patentovaný deštník.
Stabilní, pevná konstrukce ze sklolaminátu.
Pouzdro se zipem.
Jeden z nejprodávanějších modelů deštníků KNIRPS.
Řekne-li se v Německu deštník, KNIRPS = záruka TOP kvality.

| Průměr střechy: | 98 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 28 cm |
| Hmotnost: | 310 g |
| Počet paprsků: | 8 |
| Otevírání: | plně automatické |
| Barva: | pánský vzor |
| Větruodolnost: | ano |
| Testované ve větru: | 140 km/h |
| Materiál konstrukce: | hliník/sklolaminát |
| Značka: | KNIRPS |
| Záruka: | 5 let |
| Kód zboží: | 9532017155 |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno