Hodnocení produktu
Jarmila Valchařova
|- Moc pěkný děštník
- těžší do kabelky
Dámský elegantní plně-automatický deštník s ovládáním pomocí 1 tlačítka.
Polyesterový potah v modním stylu s 95% UV ochranou.
Černá kostra i rukojeť.
Jedinečný originál.
Exkluzivní Doppler motiv Klimt - "Adele"!

| Průměr střechy: | 97 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 28 cm |
| Hmotnost: | 373 g |
| Počet paprsků: | 8 |
| Otevírání: | plně automatické |
| Barva: | dámský vzor |
| Větruodolnost: | ano |
| Materiál konstrukce: | ocel/sklolaminát |
| Značka: | DOPPLER |
| Kód zboží: | 744157A |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno