Volejte +420 604 444 909 (Po-Pá 9-17 h.)
Měna: 
Košík je prázdný

Ruční výroba deštníků DOPPLER

Podívejte se na ruční výrobu luxusních deštníků DOPPLER Manufaktur, které se vyrábí již přes 60 let v Rakousku v Braunau.

Dovednost při výrobě deštníků dokazují zaměstnanci této rakouské továrny každý den. Deštníky jsou vyráběny s důrazem na vysokou kvalitu i detail. Velký důraz je kladen nejen na konstrukce, ale i na vysoce kvalitní potahy. Jsou zde používány jen ty nejlepší a vybrané materiály. Ručně vyšívané saténové tkaniny i nejjemnější italské tkané textilie. Ve výrobě nalezneme také deštníky zdobené kameny Swarovski, pravým stříbrem i různé vysoce kvalitní kůže a dřeva, která zdobí rukojeťe deštníků.

Vytváří se zde tak mistrovské dílo, které je předáváno z generace na generaci. Všechny používané materiály pocházejí z Německa, Rakouska a Itálie a jsou sestaveny v Braunau ručně, aby bylo zaručeno dokonalé zpracování a nadprůměrná životnost.

Vedle klasické sériové výroby kvalitních deštníků Doppler tak firma kolekcí Doppler Manufaktur přináší dokonalý módní doplněk, s jedinečnou kvalitou a neokoukanými originálními potahy.

7. 10. 2016 9:59

Nezmeškejte naše nové kolekce, soutěže i slevy!

Způsob platby a dopravy

KvalitníDeštníky.cz na Firmy.cz

Více než 2000 odběrných míst v České republice a na Slovensku

Spolupracujeme: Umělé vánoční stromky