☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. ☀️ Zavřít
Volejte +420 604 444 909 (Po-Pá 9-17 h.)
Měna: 
Košík je prázdný

Recenze deštníku Magic Carbonsteel DOPPLER

V této recenzi se podíváme na jeden z nejoblíbenějších deštníků vůbec. Je jím model Magic Carbonsteel od rakouského výrobce DOPPLER, který vyrábí deštníky již přes 60 let. Pojďme se podívat, co jej dělá tak výjimečným a mezi zákazníky velmi žádaným.

Deštníky Doppler Magic Carbonsteel patří do kategorie skládacích plně-automatických deštníků (vystřelení a sestřelení deštníku pomocí 1 tlačítka), které jsou dostupné v mnoha barvách i vzorech. Celoročně jsou vyráběny v dámských i pánských desénech a to jak v kolekcích jaro/léto či podzim/zima, tak i s jednobarevnými potahy.

Celková konstrukce deštníku přináší jeho velkou přednost. Tou je větru-odolnost. Konstrukce deštníku je vyrobena z kombinace vysoce-kvalitní uhlíkové oceli a karbonu. Odtud spojení carbonsteel, které je součástí názvů těchto deštníků.

Kostra deštníku má černou barvu a je navržena tak, aby odolala velmi silným větrům a nedošlo při převrácení střechy deštníků k poškození jakékoliv jeho části. To se návrhářům a výrobcům podařilo. Výsledkem je testovaný větru-odolný deštník, který obstojí ve větru o síle až 100 km/h.

 

V tak silném větru byl tento model deštníku řádně a úspěšně odzkoušen. Podívejte se na záběry z jeho testování v aerodynamickém tunelu firmy BMW.

 

Střecha deštníku má průměr 95 cm a má 8 paprsků. Potah je vyroben z kvalitního 100% polyesteru. Díky své konstrukci má deštník také přijatelnou hmotnost a to 320 gramů. Ve složeném stavu je pak deštník dlouhý 28 cm.

Jak již bylo zmíněno v úvodu, tento deštník patří k jedněm z nejprodávanějších větru-odolným modelům. Velmi žádaným jej dělá také prodloužená záruka výrobce, která je 5 let.

 

  • větru-odolná konstrukce
  • plně-automatické ovládání
  • testovaný deštník
  • prodloužená záruka 5 let

 

  • nemá

 

 

 

 

18. 10. 2016 12:32

Nezmeškejte naše nové kolekce, soutěže i slevy!

Způsob platby a dopravy

KvalitníDeštníky.cz na Firmy.cz

Více než 2000 odběrných míst v České republice a na Slovensku

Spolupracujeme: Umělé vánoční stromky