Hodnocení produktu
Jitka Roubíčková
|- - mám s touto značkou deštníku již dobrou zkušenost, a tak při dalším nákupu jsem neváhala a šla na jisto za kvalitou
- - lehký, plně automatický
- - o žádných nevím
| Balíkovna - Balík na adresu | 125 Kč | úterý 19.5.2026 * |
|---|---|---|
| Balíkovna - osobní odběr | 79 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| PPL - doručení na adresu | 99 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| PPL - výdejní místo | box | 75 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| Zásilkovna - výdejní místo | Z-box | 79 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| * Uvedené doby jsou obvyklé doručovací doby přepravců a mohou se lišit. | ||
Skládací deštník Doppler Magic Carbonsteel je skvělou volbou pro dámy i pány, pokud hledáte spolehlivou ochranu proti dešti i větru, která se vejde do batohu, kabelky či tašky. Díky průměru střechy 100 cm a větruodolné konstrukci poskytne komfortní ochranu i v silném lijáku. Díky délce pouhých 29 cm ve složeném stavu o něm v tašce ani nebudete vědět. S váhou jen 314 gramů je to ideální parťák na každodenní nošení do práce i na dlouhé výlety – zkrátka ho můžete mít vždy po ruce.
Konstrukce tohoto větruodolného deštníku je vyrobena z inovativní uhlíkové oceli (carbonsteel), která mu dodává výjimečnou flexibilitu a pevnost. Díky 8 pevným drátům odolává i extrémním poryvům větru bez poškození, což zaručuje mnohonásobně delší životnost oproti běžným deštníkům.
Špičkový materiál s funkcí rychlého schnutí zajistí, že nepromoknete ani v tom největším lijáku. Jeho hlavní výhodou je, že bleskově schne. Díky tomu můžete deštník schovat do kabelky nebo batohu krátce po dešti, aniž byste si namočili ostatní věci.
Funkce plně automatického otevírání a zavírání zajišťuje pohodlné otevření nebo zavření deštníku pomocí tlačítka na rukojeti – i jednou rukou. Maximální komfort: Automatické otevírání i zavírání oceníte zejména při vystupování z vozu, MHD nebo při manipulaci s nákupem.
Rakouská preciznost s prodlouženou zárukou – to je sázka na jistotu od renomovaného výrobce Doppler. Tento deštník v sobě nese tradici rakouské kvality a poctivého zpracování. Jako důkaz jeho dlouhé životnosti a spolehlivosti získáte na produkt nadstandardní záruku 5 let.
Automaticky prodloužená záruka 5 let na deštníky Doppler Carbonsteel, kterou Vám žádný jiný výrobce deštníků neposkytne!
Deštník Doppler Magic Carbonsteel máme také v tmavě modré nebo červené barvě či v pánském provedení se vzorem i barevných dámských vzorech.

| Průměr střechy: | 100 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 29 cm |
| Hmotnost: | 314 g |
| Počet paprsků: | 8 |
| Otevírání: | plně automatické |
| Barva: | černá |
| Větruodolnost: | ano |
| Testované ve větru: | 150 km/h |
| Materiál konstrukce: | karbon-ocel |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 5 let |
| Kód zboží: | 744863DSZ |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno