☀️ Letní dárek SLEVA 5% na vše. Slevový kupón: SLEVA5. ☀️ Zavřít
Volejte +420 604 444 909 (Po-Pá 9-17 h.)
Měna: 
Košík je prázdný

Nejlehčí deštníky Knirps - Nová série Ultra

Objevte naše nové odlehčené skládací deštníky Knirps řady Ultra, které se v současnosti řadí mezí nejlehčí modely deštníků německé značky Knirps.

Ultra lehké | Váží o něco více než chytrý telefon.
Velmi stabilní | Přežijí poryvy větru.
Velmi malé | Jsou úzké a kompaktní.


Přesvědčte se o mnoha výhodách nejlehčích deštníků Knirps a vyberte si správný skládací deštník ze dvou modelů US.050 a U.200!

Hmotnost deštníku Větruodolnost deštníku Délka deštníku
Ultra lehké Ultra stabilní Velmi praktické
Použitím ultra lehkých materiálů se hmotnost snížila na minimum:
model US.050: 115 g
model U.200: 185 g
Díky robustní a lehké konstrukci vydrží U.200 ve větrném tunelu až 120 km/h a US.050 až 100 km/h. Díky svým kompaktním rozměrům mají tyto deštníky délku ve složeném stavu 21 cm (US.050) nebo 26 cm (U.200) - vejdou se tak každé tašky.

 

Knirps Ultra US.050 Slim Manual - dámský skládací manuální deštník
 

- nejlehčí deštník (pouze 115 g) s ručním otevíracím mechanismem

- větruodolný - odolává nárazům větru až do 100 km/h

- velmi snadné otevírání a zavírání

- ultra tenký - šířka pouze 2,5 cm, délka při složení 21 cm

- černá konstrukce

>> objednat <<

Knirps Ultra U.200 Medium Duomatic - unisex plně-automatický deštník
 

- nejlehčí deštník (pouze 185 g) s funkcí automatického otevírání a zavírání

- větruodolný - odolává nárazům větru až do 120 km/h

- velké tlačítko pro snadné otevírání a zavírání

- ultra tenký, délka ve složeném stavu 26 cm

- černá konstrukce

>> objednat <<

 

Extrémně lehké deštníky

Měl by být malý, lehký a kompaktní. S deštníky série Knirps Ultra je to trefa do černého. Nejlehčí deštníky Knirps zapůsobí svou minimální hmotností, kompaktními rozměry a příjemnou velikostí střechy. Navzdory lehkosti kapesních deštníků se nemusíte obávat jejich stability. Optimální kombinace materiálů z vysoce kvalitního leteckého hliníku a sklolaminátu, splňuje vysoká kritéria kvality vývojářů společnosti Knirps.
Znakem robustnosti deštníků jsou mimo jiné hodnoty z našich zkoušek větrným tunelem: manuální deštník vydržel držel 100 km/h, automatický 120 km/h. Oba deštníky řady U jsou tedy spolehlivými společníky za každého počasí.


Uživatelsky přívětivé

Manipulace s deštníky je samozřejmě také vždy v centru pozornosti. Skládací deštník US.050 lze otevřít bez námahy manuálním posunutím šíbru nahoru a opět zavřít stisknutím tlačítka šíbru a posunem směrem k rukojeti.

Plněautomatický skládací deštník Knirps U.200 se naopak automaticky otevírá jediným stisknutím tlačítka. Po opětovném stisknutí tlačítka se střecha deštníku opět zavře a deštník lze znovu ručně sbalit.
Deštník se tak během několika sekund otevře a zavře. Dostatečná velikost červeného tlačítka zajišťuje pohodlné ovládání.


Deštníky s výbavou

Oba deštníky přesvědčují nejen svou lehkostí. Jsou také vybaveny ručním popruhem na rukojeti, takže máte v případě potřeby obě ruce volné, nebo si můžete nechat deštník viset například na zavazadle.

Součástí je také ochranný obal v odpovídající barvě, který chrání střechu deštníku před poškozením nebo opotřebením. Tím se prodlouží jeho životnost.


Nepostradatelné pro každou domácnost

Bez ohledu na to, zda pro mladé nebo seniory, město nebo výlet, v klasických černých nebo veselých barvách, jsou deštníky řady Ultra vhodné pro každého a pro každou příležitost. Vzhledem ke své nízké váze a stabilitě jsou zkrátka určeny pro všechny, kdo chce dešti vyhlásit boj. :)

7. 2. 2020 9:48

Nezmeškejte naše nové kolekce, soutěže i slevy!

Způsob platby a dopravy

KvalitníDeštníky.cz na Firmy.cz

Více než 2000 odběrných míst v České republice a na Slovensku

Spolupracujeme: Umělé vánoční stromky