Hodnocení produktu
Mariana Dovhanych
|Doporučuji
- Kvalitní, hezký, lehký
- Nejsou
| Balíkovna - Balík na adresu | 125 Kč | úterý 19.5.2026 * |
|---|---|---|
| Balíkovna - osobní odběr | 79 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| PPL - doručení na adresu | 99 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| PPL - výdejní místo | box | 75 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| Zásilkovna - výdejní místo | Z-box | 79 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| * Uvedené doby jsou obvyklé doručovací doby přepravců a mohou se lišit. | ||
Pánský skládací deštník Doppler Mini Fiber s manuálním ovládáním a větruodolnou konstrukcí je dostupný v různých barvách vzorech. Tento lehký (ca 260 g), stabilní a kompaktní deštník (25 cm) je ideální pro každodenní nošení do města i na cestování. Střecha o průměru 97 cm spolehlivě ochrání v jakémkoliv dešti. S potahem v černé barvě je deštník vhodný i pro dámy.
Konstrukce deštníku Doppler Mini Fiber je vyrobena ze sklolaminátu, oceli a hliníku. Tyto materiály zajišťují vynikající vlastnosti i u zátěžových dílů, které se při větru ohýbají, ale zároveň si zachovávají pevnost a dlouhou životnost.
Tento skládací deštník oceníte zejména při každodenním nošení, cestování nebo jako praktický deštník do kabelky či batohu. Kombinuje nízkou hmotnost, kompaktní rozměry a vysokou odolnost, což z něj dělá spolehlivého pomocníka do každého počasí.
✅ Bezporuchový deštník s nulovými reklamacemi.
Ano, díky větruodolné konstrukci nedojde při převrácení větrem k poškození deštníku.
Deštník má manuální otevírání i zavírání, které je jednoduché a spolehlivé.
Ano, díky své malé velikosti a nízké hmotnosti je ideální pro každodenní nošení i cestování.
Konstrukce je kombinací sklolaminátu, oceli a hliníku, což zajišťuje pevnost a flexibilitu i při silnějším větru.
Potah je vyroben ze 100% polyesteru, který je odolný proti vodě, rychle schne a nesráží se.

| Průměr střechy: | 95 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 25 cm |
| Hmotnost: | 260 g |
| Počet paprsků: | 8 |
| Otevírání: | manuální |
| Větruodolnost: | ano |
| Materiál konstrukce: | hliník/sklolaminát/ocel |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Možnost reklamního potisku: | ano |
| Kód zboží: | 726466 |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno