Hodnocení produktu
Jitka Bezchlebová
|Je fajn určitě doporučím dále
- Deštník je skvělý doporučuji
- Vše je v pořádku žádné nemám
| Balíkovna - Balík na adresu | 125 Kč | úterý 19.5.2026 * |
|---|---|---|
| Balíkovna - osobní odběr | 79 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| PPL - doručení na adresu | 99 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| PPL - výdejní místo | box | 75 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| Zásilkovna - výdejní místo | Z-box | 79 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| * Uvedené doby jsou obvyklé doručovací doby přepravců a mohou se lišit. | ||
Střecha tohoto deštníku německé značky iX-brella je opatřena speciálním potiskem, který se za mokra mění - bílé skvrny na černém podkladu po dopadu deště změní svoji barvu. Tento efekt je skutečným poutačem. Díky tomu je deštivé počasí opravdu zábavné. Když deštník uschne, skvrny opět zbělají. Tento malý a velmi lehký deštník váží jen asi 210 gramů. Po otevření má střecha deštníku nadstandardní průměr 100 cm. V zavřeném stavu měří jen 24 cm. Střecha je dostatečně velká, aby ochránila vás a v případě potřeby i vašeho partnera. Deštník je tak lehký, že je v kapse či tašsce sotva znatelný, což z něj dělá toho nejlepšího společníka na cestách.
Deštník je k dispozici ve 3 různých barvách - modré, neonově růžové a zelené.
Přednosti skládacího deštníku iX-brella Ultra Light Paintdrops:

Jak pečovat o deštník iX-brella?
| Průměr střechy: | 100 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 24 cm |
| Hmotnost: | 210 g |
| Počet paprsků: | 8 |
| Otevírání: | manuální |
| Větruodolnost: | ano |
| Materiál konstrukce: | hliník/sklolaminát |
| Značka: | iX-brella |
| Záruka: | 2 roky |
| Kód zboží: | 8001W-PDP |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno