Lehký skládací dětský deštník má speciální potisk s dinosaury, kteří za mokra mění svoji barvu. Bílí dinosauři se po styku s vodou zbarví. Tento efekt skutečně upoutá pozornost a potěší každé dítě. Když deštník uschne, dinosauři opět zbělají.
Podkladová barva stříšky deštníku je modrá, použitý materiál je 100% polyester. Tento malý a velmi lehký deštník váží pouhých ca. 190 gramů. Po otevření má střecha deštníku průměr 95 cm. V zavřeném stavu měří jen 23 cm. Tento dětský deštník iX-brella je tak malý a lehký, že ho ve školní tašce sotva postřehnete. Deštník bude nejlepším společníkem vašeho dítěte a spolehlivě jej chrání před deštěm.
Tento model máme také s potahem s motýly -> iX-brella Mini Butterfly.

Jak pečovat o deštník iX-brella?
| Průměr střechy: | 95 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 23 cm |
| Hmotnost: | 190 g |
| Počet paprsků: | 6 |
| Otevírání: | manuální |
| Barva: | modrá |
| Větruodolnost: | ano |
| Materiál konstrukce: | hliník/sklolaminát |
| Značka: | iX-brella |
| Záruka: | 2 roky |
| Kód zboží: | 80021WP-DS |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno