iX-brella Long Automatic Raindrops je dámský deštník se speciálním potiskem, který za deště mění svoji barvu - bílé kapky na černém potahu se po kontaktu s deštěm zbarví. Tento efekt je skutečným poutačem. Díky tomu je deštivé počasí opravdu zábavné. Když deštník uschne, kapky opět zbělají. Tento holový deštník se pohodlně otevírá pomocí tlačítka na rukojeti a váží ca. 560 gramů. Po otevření má střecha deštníku komfortní průměr 110 cm. V zavřeném je deštník dlouhý 91 cm. Střecha je dostatečně velká, aby vás ochránila za každého počasí.
Tento robustní deštník má stabilní konstrukci - vzpěry jsou vyrobeny výhradně ze skelných vláken a jsou vybaveny speciálními pohyblivými klouby. Použité materiály zajišťují, že deštník je mnohem odolnější vůči větru než jiné modely. Při silném větru se střecha slunečníku může převrátit, avšak díky speciální technologii je mnohem méně pravděpodobné, že dojde k jejímu poškození. Manipulace je také snadná - střechu lze pohodlně otevřít pomocí tlačítka integrovaného do zahnuté rukojeti deštníku.
Přednosti skládacího deštníku iX-brella Long Automatic Raindrops:

Jak pečovat o deštník iX-brella?
| Průměr střechy: | 110 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 91 cm |
| Hmotnost: | 560 g |
| Počet paprsků: | 8 |
| Otevírání: | automatické |
| Barva: | dámský vzor |
| Větruodolnost: | ano |
| Materiál konstrukce: | ocel/sklolaminát |
| Značka: | iX-brella |
| Záruka: | 2 roky |
| Kód zboží: | 8149W-RD |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno