| Balíkovna - Balík na adresu | 125 Kč | úterý 19.5.2026 * |
|---|---|---|
| Balíkovna - osobní odběr | 79 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| PPL - doručení na adresu | 99 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| PPL - výdejní místo | box | 75 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| Zásilkovna - výdejní místo | Z-box | 79 Kč | úterý 19.5.2026 * |
| * Uvedené doby jsou obvyklé doručovací doby přepravců a mohou se lišit. | ||
Skládací deštník s UV ochranou v trendy módních uni barvách. Střecha deštníku poskytne 99% UV ochranu. Díky speciální vrstvě je pod tímto deštníkem až o 40% chladněji než pod deštníkem bez UV ochrany. Odlehčený deštník značky Doppler - váží pouhých 136 gramů. Díky své váze a velikosti se hodí do každé dámské kabelky, tašky či saka. 91 cm střecha poskytne dostatečnou ochranu proti dešti.


| Průměr střechy: | 91 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 21 cm |
| Hmotnost: | 136 g |
| Počet paprsků: | 6 |
| Otevírání: | manuální |
| Větruodolnost: | ano |
| Testované ve větru: | 80 km/h |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Možnost reklamního potisku: | ano |
| Kód zboží: | 710632603US |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno