| Balíkovna - Balík na adresu | 125 Kč | pátek 22.5.2026 * |
|---|---|---|
| Balíkovna - osobní odběr | 79 Kč | pátek 22.5.2026 * |
| PPL - doručení na adresu | 99 Kč | pátek 22.5.2026 * |
| PPL - výdejní místo | box | 75 Kč | pátek 22.5.2026 * |
| Zásilkovna - výdejní místo | Z-box | 79 Kč | pátek 22.5.2026 * |
| * Uvedené doby jsou obvyklé doručovací doby přepravců a mohou se lišit. | ||
Hledáte ten nejlehčí skládací deštník, který v tašce ani nepocítíte? Model Doppler Zero Ultra Sun je se svou nízkou váhou 136 g, délkou ve složeném stavu pouhých 21 cm a certifikovanou UV ochranou UPF 50+ absolutní špičkou na trhu. Tento ultra lehký deštník z edice Summer Love vás ochrání před prudkým deštěm i nebezpečným slunečním zářením. Díky speciální vrstvě na spodní straně je pod tímto deštníkem až o 40% chladněji než pod deštníkem bez UV ochrany.
Deštník Doppler Zero Ultra Sun je testovaný renomovaným Hohenstein institutem podle australské normy AS 4174:2018 a nabízí nejvyšší stupeň UV ochrany 99%.
Kromě své hmotnosti, ochrany proti UV záření a praktické velikosti inspiruje tento praktický deštník svými vybranými materiály. Použití hliníku a uhlíku zajišťuje deštníku stabilitu a odolává tak nárazům větru až 80 km/h.
Navzdory své minimalistické konstrukci nabízí deštník Zero plnohodnotnou střechu o průměru 91 cm. Je navržen tak, aby se vešel do každé kapsy, kabelky nebo batohu, což z něj dělá ideálního společníka pro digitální nomády a milovníky cestování.
Tento model je odpovědí na potřeby moderního člověka, který chce být připraven na každé počasí, ale nechce s sebou nosit nic těžkého. Díky použití špičkových materiálů dosáhl Doppler hranice, která byla dříve nepředstavitelná.
Hlavní výhody v kostce:
Nenechte se překvapit přeháňkou ani ostrým sluncem. Pořiďte si deštníky Doppler Zero Ultra Sun a užijte si pocit svobody bez zbytečné zátěže! Je vhodný také pro děti.


| Průměr střechy: | 91 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 21 cm |
| Hmotnost: | 136 g |
| Počet paprsků: | 6 |
| Otevírání: | manuální |
| Barva: | dámský vzor |
| Větruodolnost: | ano |
| Testované ve větru: | 80 km/h |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Kód zboží: | 71065SLUS |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno