| Balíkovna - Balík na adresu | 125 Kč | pátek 22.5.2026 * |
|---|---|---|
| Balíkovna - osobní odběr | 79 Kč | pátek 22.5.2026 * |
| PPL - doručení na adresu | 99 Kč | pátek 22.5.2026 * |
| PPL - výdejní místo | box | 75 Kč | pátek 22.5.2026 * |
| Zásilkovna - výdejní místo | Z-box | 79 Kč | pátek 22.5.2026 * |
| * Uvedené doby jsou obvyklé doručovací doby přepravců a mohou se lišit. | ||
Hledáte ty nejlehčí deštníky na trhu? Model Doppler Zero99 Hazy Blue s rekordní váhou pouhých 99 gramů, délkou ve složeném stavu 21 cm a dostatečným průměrem střechy 91 cm je absolutním vítězem v kategorii kompaktnosti. Tento skládací deštník je navržen pro ty, kteří chtějí být chráněni před deštěm, aniž by v kabelce, tašce či batohu pocítili gram navíc. Navíc s testem větruodolnosti v nárazech až 80 km/h a prodlouženou zárukou na 3 roky. Potah deštníku je laděn do pastelově modré barvy.
Nečekejte, až vás zastihne první kapka. Vybavte se nejlehčím deštníkem Doppler a mějte sucho v kapse kdykoliv a kdekoliv!
Prohlédněte si také naše další oblíbené deštníky z řady Doppler Zero.

| Průměr střechy: | 90 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 21 cm |
| Hmotnost: | 99 g |
| Počet paprsků: | 6 |
| Otevírání: | manuální |
| Barva: | modrá |
| Větruodolnost: | ano |
| Testované ve větru: | 80 km/h |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Možnost reklamního potisku: | ano |
| Kód zboží: | 7106321 |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno