Luxusní dámský holový vystřelovací deštník ručně vyrobený v Rakousku.
Design deštníku s extravagantním abstraktním motivem v jemných podzimních barvách.
Střecha deštníku je vyrobena z vysoce kvalitní italské žakárové textilie.
Potah obsahuje navíc decentně třpytivé flitry, které jsou viditelné pouze ve správném světle.
Prvotřídní stabilní větru-odolná Doppler konstrukce s tlačítkem pro vystřelení deštníku.
Deštník má elegantně navrženou stylovou rukojeť, která je barevně sladěná se střechou deštníku, má vysoký lesk a perfektně padne do ruky.
Doppler Manufaktur je luxusní kolekce ručně v Rakousku vyráběných deštníků značky Doppler. Kolekce vyniká špičkových precizním zpracováním s použitím vysoce kvalitních materiálů. Kolekce "Manufaktur" nabízí svým zákazníkům něco zcela odlišného a unikátního.
| Průměr střechy: | 107 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 90 cm |
| Hmotnost: | 552 g |
| Počet paprsků: | 8 |
| Otevírání: | automatické |
| Barva: | dámský vzor |
| Větruodolnost: | ano |
| Materiál konstrukce: | ocel/sklolaminát/karbon |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 5 let |
| Kód zboží: | 12019.106-20 |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno