| Balíkovna - Balík na adresu | 125 Kč | středa 15.4.2026 * |
|---|---|---|
| Balíkovna - osobní odběr | 79 Kč | středa 15.4.2026 * |
| PPL - doručení na adresu | 99 Kč | středa 15.4.2026 * |
| PPL - výdejní místo | box | 75 Kč | středa 15.4.2026 * |
| Zásilkovna - výdejní místo | Z-box | 79 Kč | středa 15.4.2026 * |
| * Uvedené doby jsou obvyklé doručovací doby přepravců a mohou se lišit. | ||
S inovativním plně automatickým systémem otevírání a zavírání je ovládání deštníku Doppler Magic Fiber hračkou. Ergonomická rukojeť je vybavena vestavěným tlačítkem – umožňuje tak snadné otevření/zavření během okamžiku.
Luxusní saténový potah v moderním zlato-černém designu dodává našemu dámskému deštníku nejen elegantní vzhled, ale také zaručuje nepromokavost a rychlé schnutí po jeho použití. Komfortní průměr stříšky 103 cm poskytne spolehlivou ochranu za všech povětrnostních podmínek.
Deštník je testovaný v BMW aerodynamickém tunelu a odolává poryvům větru o rychlosti až 100 km/h. Ocelový rám s 8 rameny se sklolaminátovými komponenty zajišťuje dlouhou životnost.
Pro větší bezpečnost je náš skládací deštník odolný proti převrácení: pokud se střecha někdy převrátí, můžete ji snadno znovu zavřít, aniž byste deštník poškodili.
✅ Nulové reklamace.

| Průměr střechy: | 103 cm |
|---|---|
| Délka ve složeném stavu: | 28 cm |
| Hmotnost: | 345 g |
| Počet paprsků: | 8 |
| Otevírání: | plně automatické |
| Barva: | dámský vzor |
| Větruodolnost: | ano |
| Testované ve větru: | 100 km/h |
| Materiál konstrukce: | sklolaminát/ocel/hliník |
| Značka: | DOPPLER |
| Záruka: | 3 roky |
| Kód zboží: | 746165SGF |
Doprava zdarmaPři objednávce
Autorizovaný prodejceCertifikovaný prodejce
Rychle a levněDoprava objednávky
Garance až 90 dnůMožnost výměny Spolupracujeme: Účetnictví Brno