👩🏻 💌 Získejte 100 korun jako dárek 🎁 k MDŽ na všechny objednávky nad 1000 Kč. S kupónem: MDZ. 💌 👩🏻 Zavřít
Volejte +420 604 444 909 (Po-Pá 9-17 h.)
Měna: 
Košík je prázdný

Dětské skládací deštníky Knirps Rookie

Nové deštníky pro děti a mládež: Knirps Rookie jsou tu. Skládací dětské deštníky s reflexními prvky pro větší bezpečnost v každodenním životě. Lehké, snadno ovladatelné a s příjemným madlem.

Knirps Rookie

Deštník pro děti a mládež: náš nejmladší člen rodiny deštníků Knirps, nejlepší kamarád v každodenním životě, váží pouhých 205 gramů, má průměr střechy 90 centimetrů. A co víc? V aerodynamickém tunelu tento deštník zvládá rychlost 80 km/h. Pro cestu do školy a pošmourné dny platí "bezpečnost především", což zajišťuje obvodová reflexní páska po obdvodu deštníku.

Díky snadnému ovládání a odolným materiálům je náš nováčkovský deštník dokonalým společníkem v každodenním životě našich nejmenších.

Dětský skládací deštník Knirps Rookie Triple Blue

Bezpečnost na prvním místě

Cesta do školy skrývá mnohá nebezpečí, zejména pak ve tmě. Aby bylo pro ty nejmenší bezpečněji, je střecha deštníků ROOKIE vybavena reflexním páskem. Po dopadu světla na reflexní pásku dochází k jeho odrazu a k okamžitému zviditelnění. Ochranné pouzdro deštníku má také reflexní prvky - deštník tak zajišťuje extra viditelnost i při zavřeném stavu.

Díky praktické velikosti deštníku ve složeném stavu je pro ROOKIE vždy místo v aktovce, tašce nebo batohu. Díky snadnému použití a odolným materiálům je deštník Knirps ROOKIE dokonalým společníkem v každodenním životě a rodiče si mohou být jisti, že jejich nejmenší jsou na cestách v bezpečí díky reflexním prvkům viditelní.

Dětské skládací deštníky Knirps Rookie Triple Blue a Pink

Pro pohodové děti

Pokud jde o deštník pro školáky a cool teenagery, Knirps se v designu obejde bez typických dětských motivů. Kromě šesti jasných prostých barvách je deštník dostupný i ve vzoru Bubble Bust s neonově zbarvenými skvrnami na černém pozadí. Kromě toho je k dispozici geometrický a barevný design Triple Blue a Triple Pink. Design a bezpečnost se samozřejmě nesmí vzájemně vylučovat, proto je bezpečnost nejvyšší prioritou i v designových variantách a reflexní pásek zdobí i střechy těchto deštníků. 

Dětské deštníky Knirps Rookie Triple Pink a tyrkysový

  • Drzé vzory i moderní mladistvé barvy - vhodné pro všechny věkové kategorie.
  • Reflexní prvky pro větší bezpečnost ve tmě.
  • Obzvláště lehký deštník, ideální pro školní nebo sportovní tašku.
  • Knirps poskytuje 5 let záruku na celý sortiment, což opět podtrhuje kvalitu deštníků navržených a vyvinutých v Německu.
2. 3. 2023 22:49

Nezmeškejte naše nové kolekce, soutěže i slevy!

Způsob platby a dopravy

KvalitníDeštníky.cz na Firmy.cz

Více než 2000 odběrných míst v České republice a na Slovensku

Spolupracujeme: Umělé vánoční stromky